Zemin Koruyucular

Pek çok farklı şekil ve ebatta Sentetik Keçe malzemesinden ürettiğimiz Yapışkanlı Keçe Zemin Koruyucularımız, güçlü tutkalı ve zeminin çizilmesini önleyici özellikleriyle bilinmektedir. Farklı alanlar ve mobilyalar için farklı renklerde ürettiğimiz Yapışkanlı Keçe Zemin Koruyucularımız, mobilya ve zeminlere uyum sağlamak ve onları korumak konusunda üstün performans sergilemektedir. 

Kahverengi, Siyah ve Beyaz renklerinde ve çeşitli ölçülerdeki Keçe Zemin Koruyucularımızın numunelerini ve detaylarını sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Kauçuk bazlı bir malzeme olan Eva, zemin koruyucu üretimimizde, keçeyle beraber tercih ettiğimiz bir diğer malzeme. Zemin korumanın yanı sıra, Eva malzemesini Keçeden farklı kılan özellik ise mobilyanın zeminde kaymasını önlemek. Farklı kullanım alanları için pek çok ebatta Yapışkanlı Eva Zemin Koruyucusu üretimi yapıyoruz. 

Siyah, Gri, Bej ve Beyaz renklerinde ve çeşitli ölçülerdeki Eva zemin koruyucularımızın numunelerini ve detaylarını sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Ürünlerimizde kaliteden ödün vermedik.
Araştırma DİM, dizaynlarla her zaman gelişim ve yeniliğe açıktır.
Uygulama DİM, geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.